Sõda 2023. Koljat : kõigile, kes võitlevad oma koletistega. Sõda 2023. Taavet : kõigile, kes ekslevad oma labürintides

35,00 €

[Tallinn] : Küppar & Ko, 2016 

Kirjeldus 282, 229 lk.

Ümbrispaberiga kõvaköiteline ja väga heas korras tirelraamat.

 

Kogus

Dokumentaalromaan veel sündimata sündmustest.  Illustratsioonid: Jaan Rõõmus, Karl-Erik Talvet, Mari Kivi, kaaneillustratsioonid: Jaan Rõõmus, kaardid: Meelis Morell, Alari Paluots, kujundus: Villu Koskaru.

Leo Kunnas ühendab selles raamatus ulmekirjaniku kujutlusvõime, halastamatu realismi ja detailitäpsuse, professionaalse operatiivohvitseri teadmised-oskused ning humanisti sõjavastase vaate üheks tervikuks. «Sõda 2023» on teos, mille eesmärk on panna meid mõtlema, mida ja kuidas teeksime, kui sõda ühel päeval tõesti peaks puhkema.

Raamatu muudab eriliseks see, et ühtede kaante vahel on tegelikult kaks erinevat lugu. Õigemini on tegemist sama loo kahe erineva stsenaariumiga. Nii saab lugeja ise jälgida, et kuidas mõjutab (sõltuvalt meie tegevustest) sõda kogu meie ühiskonda? Mis valikud on igal inimesel? Kuidas tegutsevad Vene, Eesti ja liitlasväed? Millega see kõik lõppeda võib?

Sõda 2023 on teos, milles Leo Kunnas ühendab oma julgeolekuteemalised analüüsid ja suurepärase loojutustamise oskuse. Lisaks leiab raamatust kolme noore kunstniku illustratsioonid ning sündmuste käiku kirjeldavad põhjalikud lahingukaardid.

Kunnas, Leo
1 Ühik